O nas

Autolegendy.pl to firma, która wyrosła z miłości do starych samochodów i z… ciekawości.

Może nieraz zastanawiałeś się dlaczego samochód staje się legendą? Co sprawia, że jest pożądany, kochany, albo, że jego ceny idą w górę? Chodzi o moc silnika? Na pewno nie: VW bullik ze swoimi 28KM nie miałby szans w tym zestawieniu. Citroen 2CV też odpadłby w przedbiegach.

Chodzi o projekt karoserii, najlepiej z włoskiego biura projektowego? Też nie: jakoś Daewoo Espero ze swoją karoserią od Bertone nie stało się nigdy legendą.

Chodzi o to „COŚ”, czego nie da się opisać w paru słowach. Chcieliśmy to „COŚ” sami sprawdzić. Zebraliśmy kolekcję legendarnych samochodów, legendarnych marek. Restaurujemy je i sprawdzamy. Wielu nam jeszcze brakuje… ale to tylko kwestia czasu. Nasza kolekcja z miesiąca na miesiąc się powiększa.

Teraz dajmy także i Tobie możliwość obcowania z legendami motoryzacji. Oferujemy wynajem starych samochodów na imprezy okolicznościowe i nie tylko.

Może tak jak my jesteś pasjonatem klasycznej motoryzacji i chcesz po prostu poczuć klimat danego auta? Nie ma sprawy, skontaktuj się z nami a my postaramy się dopasować do Twoich oczekiwań.

Back to top